Home

Intens exotic Înainte regbis vairas siauliai supapă Shipley cum se cuvine

Baltijos regbio „Top“ lyga startavo sunkia „Vairo-Kalvio“ pergale - DELFI  Sportas
Baltijos regbio „Top“ lyga startavo sunkia „Vairo-Kalvio“ pergale - DELFI Sportas

Regbio „Top“ lygos klubų pristatymas: Šiaulių „Vairas-Kalvis“ | Sportas |  15min.lt
Regbio „Top“ lygos klubų pristatymas: Šiaulių „Vairas-Kalvis“ | Sportas | 15min.lt

Atsisveikinanti regbio legenda apie ilgaamžiškumo paslaptį: nenoriu  atskleisti, nes Veryga nuliūstų - DELFI Sportas
Atsisveikinanti regbio legenda apie ilgaamžiškumo paslaptį: nenoriu atskleisti, nes Veryga nuliūstų - DELFI Sportas

Baltijos regbio „Top“ lyga. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ – Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“  - 2022.10.08 - LRT
Baltijos regbio „Top“ lyga. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ – Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ - 2022.10.08 - LRT

Regbio Klubas Vairas | Šiauliai

LRF taurės Šiaurės konferencijoje triumfavo „Vairo-Kalvio“ regbininkai |  Sportas | 15min.lt
LRF taurės Šiaurės konferencijoje triumfavo „Vairo-Kalvio“ regbininkai | Sportas | 15min.lt

Regbio Klubas Vairas | Šiauliai | Facebook

Lemiamoje Lietuvos regbio grandų akistatoje „BaltRex-Šiauliai“ nugalėjo  čempionus
Lemiamoje Lietuvos regbio grandų akistatoje „BaltRex-Šiauliai“ nugalėjo čempionus

Regbio Klubas Vairas | Facebook

Šiaulių regbio komandos triuškino varžovus

ŠIAULIAI - Šiaulių regbio 15 komandos - Baltijos Top lygos favoritės

Ąžuolo“ regbininkai išgyveno trilerį Latvijoje, Šiaulių grandai vargo su  vilniečiais
Ąžuolo“ regbininkai išgyveno trilerį Latvijoje, Šiaulių grandai vargo su vilniečiais

REGBIO TOP LYGA: RC "Šiauliai" - Vairas-Kalvis-Jupoja - YouTube

Futbolui pavyzdį rodo regbis: „Top“ lygos starte Šiauliuose – naujo  stadiono krikštas - DELFI Sportas
Futbolui pavyzdį rodo regbis: „Top“ lygos starte Šiauliuose – naujo stadiono krikštas - DELFI Sportas

Vairo-Kalvio“ regbininkai laimėjo pirmąjį „Top“ lygos Šiaulių derbį |  Sportas | 15min.lt
Vairo-Kalvio“ regbininkai laimėjo pirmąjį „Top“ lygos Šiaulių derbį | Sportas | 15min.lt

Greitai grįšime, vyksta puslapio atnaujinimo darbai

Regbio guru dalijasi patirtimi su jaunimu

Pirmajame Lietuvos regbio-7 čempionato etape – „Vairo-Kalvio“ triumfas |  KaunoDiena.lt
Pirmajame Lietuvos regbio-7 čempionato etape – „Vairo-Kalvio“ triumfas | KaunoDiena.lt